FANTAZİ İPLİK ÜRETİM VE POLYESTER BOYAMA

BİZ KİMİZ

1976 yılında, Ayaz Yün İplik olarak Bursa’da fantazi iplik üretimi ve tekstil üzerine faaliyet göstermeye başladık. Daha sonrasında kendi boyahanemizi de bünyemize katarak entegre bir iplik üretim fabrikası halinde Fantazi İplik imalatı ve boyaması hizmetini Kestel’deki 15.000 metrekare kapalı alana sahip tesisimizde sunmaktayız.

 

Ayaz markamız ile Tuhafiye noktalarında satılmak üzere yumak halinde fantazi el örgü ipliği ürettiğimiz gibi, aynı zamanda bobin iplik olarak endüstriyel, perde, halı, döşemelik kumaş üretiminde kullanılabilir simli, pullu, payetli, polyester ve pamuk iplik üretimi de yapmaktayız. Fabrikamızdaki boyahanemizde çilede ve bobinde polyester iplik boyama yapmaktayız. Bobin olarak iplik boyahanemizde boyadığımız ipler daha sonrasında polyester hammaddeli el örgü ipi, brode ipliği ve dokuma iplikleri olarak üretimden çıkmaktadır.

 

Günlük olarak Yumoş, saçak, makrome, lase, pamuklu, pullu, payetli iplikler, şönil, simli kristal ve diğer fantezi iplik ürünleri üretim kapasitemiz 4.000 kg’dır. Ayrıca, süperbağ makinelerimizde akrilik ve şönil grubu ürünlerine final haline getirip müşterilerimize teslim etmekteyiz. Sonuç olarak, ham ipliklerin boyama, aktarma, üretim, süperbağ ve yumaklama işlemlerini Bursa’daki tesisimiz bünyesinde gerçekleştirmekteyiz.

 

VİZYON VE MİSYONUMUZ

Günümüz tekstil ve iplik pazarında, gelişen teknoloji ve farklılaşan istekler üzerine ilk günkü heyecan ve istekle yoğunlaşarak yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimize doğru, zamanında ve kalitemizden ödün vermeden istikrarlı bir şekilde hizmet vererek marka değerimizi her geçen gün daha da yukarı taşımak.